Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

“HAYDE AKÇAKOCA’YA” DEDİ VE GELİYOR

Eski Başbakanlardan ve Eski Meclis Başkanı Binali Yıldırım’ın, sel felaketinden etkilenen Akçakoca’ya destek vermek için Bayramın ikinci günü Akçakoca’ya geleceği öğrenildi.

“HAYDE AKÇAKOCA’YA” DEDİ VE GELİYOR
reklam
1.095 views Okundu
10 Ağustos 2019 - 20:24

Yaşanan sel felaketin de büyük hasar gören Akçakoca ilçesi’nde yaralar sarılmaya devam ediyor. Turizm açısından büyük önem taşıyan Akçakoca’ya çok önemli bir destek  Binali Yıldırım’dan geldi.

 

Geçtiğimiz hafta başlatılan ” Hayde Akçakoca’ya ” kampanyasına video imesaj yönetimi ile katılan Binali Yıldırım, Akçakoca’nın turizmine katkıda bulunmak için herkesi bayram tatilinde Akçakoca’ya davet etmişti.

Bayramın ikinci günü Akçakoca’ya geleceği afetten zarar gören bölgelerde incelemelerde bulunacağı ve bir gece Akçakoca’da konaklayacağı öğrenilen Binalim Yıldırım’ı  ilçe teşkilatı görkemli bir karşılama hazırlığı yapıyor.

Bu nedenle Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı çağrıda;

 

“ AK PARTİ Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlun’dan Önemli duyuru..! ” Saygıdeğer dava arkadaşlarımız ve Akçakocalı hemşerilerimiz ,Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım bayramın ikinci günü (pazartesi)Akçakoca’yı ziyaret edecek ve bir akşam misafirimiz olacaktır. Bu sebeple; saat 10:00’da Akçakoca sapağı’nda kendisini karşılayacağız tüm Düzce  merkez ve ilçe teşkilatları karşılamada bizimle beraber olacak,karşılamayı birlikte yapmak için sizleri Akçakoca sapağına en geç saat 9.30 ‘da davet ediyorum TC ‘nin son Başbakanını en iyi şekilde en kalabalık şekilde karşılamak için AK PARTİ teşkilatları ,dava arkadaşlarımızı ve tüm Akçakocalı hemşerilerimizi  karşılamaya davet ediyorum saygılarımla.” Paylaşımında bulundu.

KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<