JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

Gölcük Tabiat Parkı Doğal Haliyle Kalmalıdır

Gölcük Tabiat Parkı Doğal Haliyle Kalmalıdır
Ali SolakAli SolakTÜM YAZILARI
1.098 views Okundu
17 Aralık 2017 - 9:35

reklam


reklam

Uzun yıllar kadını erkeği,yaşlısı genci,zengini fakirinin mesire yeri(piknik)olarak kullandığı,Bolu’nun Ve ülkemizin medarı iftiharı olan bu güzelim alan,Bolu Belediye Başkanı Alaattin Yılmaz’ın ifadesine göre kullanıma açılacakmış.Daha açık bir ifadeyle söylemek gerekirse İmara açılacak demek istiyor.
Gelen tepkiler üzerine kullanılacak alandan hiç ağaç kesilmeyeceğini söylemiş.Oysa,Orman Bakanlığına sunulacak projede 25 adet Bungalov ev,19 odalı Dağ köşkü,3.5 km. teleferik ve 1.5 km.dağ kızağı varmış.Şahsen Sayın Başkan’a sormak isterim,bütün bunlar için ağaç kesilmesine gerek olmadığına göre siz bunları havada mı yapacaksınız? Dahası,sonrasında başka tesislerin yapılmayacağını,bu güzelim alandan ağaçların kesilmeyeceğini kim garanti edebilir.
Ülkemizin kötü kaderidir,bu tür uygulamalar bir takım masum isteklerle başlatılır,sonrasında “AYDER VE UZUNGÖLDE ” olduğu gibi çok katlı binalarla doldurulur,kimse de bunun önlemini almak için kılını kıpırdatmaz.
Bakınız şimdiden hatırlatayım,Gölcük Tabiat Parkı yurt içinden ve dışından gelenler tarafından mesire yeri olarak kullanılagelmekte olup,Eğer bu projenin hayata geçirilmesi durumunda genelin değil,özelin yani varlıklı insanların gelip eğlendiği bir yer olacaktır.
Öncelikle bir vatandaş,sonrasında ormancılığa teknik eleman Ve yönetici olarak katkıda bulunmuş biri olarak haddim olmayarak Orman Bakanlığını uyarmak istiyorum.Bolu Belediyesi’nin bu projesine onay verirseniz ve bu güzelim alanda projede öngörülen tesislerin yapılması durumunda oluşacak”ORMAN KATLİAMINA” ortak olursunuz.

Hatırlatayım dedim.

reklam

reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

  • Ak Parti --> 31
  • DSP --> 0
  • CHP --> 32
  • İYİ Parti --> 14
  • MHP --> 26
  • Saadet Partisi --> 5
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 6
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<