JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
reklam

reklam

reklam

Gece Görselliği İnsanı Büyüleyen IŞIKLANDIRMA MEYDANIN HAVASINI DEĞİŞTİRECEK

Bu haber 07 Şubat 2018 - 7:59 'de eklendi ve 1.356 views kez görüntülendi.

 

 

Üç Aşamalı Olarak Planlanan Akçakoca’ya Büyük Bir Kent Meydanı Kazandıracak Projenin 1. Etabı Olan Merkez Cami Ve Hükümet Konağı Çevre Düzenlemesinde Sona Gelindi.

Ziraat Bankası , Orman İşletmesi ve Askerlik Şubesinin de kaldırılarak büyük bir kent meydanı kazandırılması projesinin ilk etabı Merkez Cami Çevre Düzenlenmesinde çok özel olarak tasarlanan gece aydınlatması deneme çalışmalarındaki görüntüsüyle dahi inanılmaz bir güzel görüntü veriyor.

Palmiyeler ve yola döşenen malzeme dışında herkes tarafından beğeni ile takip edilen proje Atatürk Heykeli ve Kurtuluş Savaşı Rölyefininde yer alacağı anıtın tamamlanması, çiçekleme ve bitki dikimleri ile ufak detayların kaldığı proje açılması için artık gün saymaya başladı.

Projenin her aşamasının yakından takip eden Başkan Yemenici konu ile ilgili bilgilendirmesinde;

“Tüm çalışmalarımızda gece aydınlatma uygulamalarımıza büyük önem veriyoruz. Çok konuşuldu merak edildi; Kurtuluş savaşı rölyefiyle, havuzlarıyla, dikey bahçeleriyle, su jetiyle, yürüyen merdiveniyle, çınar ve palmiye ağaçlarıyla ve tüm diğer unsurlarıyla merkez cami ve hükümet konağı çevre düzenlememiz çok kısa zamanda güzel bir açılış ile hizmete girecektir.” dedi.


reklam
reklam
antalya escort bayan