JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

FİSKOBİRLİK TEN AKÇAKOCALILARA BÜYÜK HİZMET

Akçakoca Fiskobirlik’ten Çiftçiye Uygun Fiyata Gübre ve Bilgilendirme Hizmeti

FİSKOBİRLİK TEN AKÇAKOCALILARA BÜYÜK HİZMET
1.203 views
04 Ocak 2018 - 18:29

S.S. 65 Sayılı Akçakoca Fındık Tarım Satış Kooperatifi “FİSKOBİRLİK” tarafından fındık bakımında kullanılan gübre ve ekipmanları uygun fiyattan satışa sunuldu. Gazetemize açıklamalarda bulunan Fiskobirlik Ziraat Teknikeri Tarım Danışmanı Elif Kolçak “Akçakoca Fiskobirlik olarak kooperatifimiz Fındık alımına devam ederken Akçakocalı çiftçilere uygun fiyattan gübre satışı ve gübrenin doğru kullanımı için toprak tahlili ve bilgilendirme çalışmaları da hızla devam etmektedir. Kooperatifimize başvuran çiftçilerimizin toprak analizleri yapılarak gerekli gübre çeşidi ve kullanımı hakkında bilgilendirmelerimiz devam etmektedir.” Dedi.

Ahmet Mehmet Bu Gübreyi Kullanıyor Diye Her Gübreyi Tarlanıza Sakın Atmayın

Toprak analizi konusunda bilgiler veren Kolçak;  “Maalesef Ahmet şu gübreyi attı. Mehmet bu gübre ile çok fındık verimi aldı diye kulaktan dolma bilgilerle gübreleme bölgemizde çok yapılmakta, bu uygulamada fındık bahçelerinde verimin düşmesine neden olmakta, bize başvuran çiftçilerimizin toprak analizi tarafımızca yapılıp gerekli gübre çeşidi ve miktarı belirlenerek uygulanması konusunda çiftçilerimize bilgilendirme yapıyoruz ve bahçelerin takibinide yapmaktayız. “ ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <