JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

DÜZCE’DE YILIN SPOR ADAMI ÖDÜLÜ PANDUL’A


reklam
Bu haber 15 Mayıs 2018 - 5:32 'de eklendi ve 228 views kez görüntülendi.

Medya380 haber kanalı ,  2017-2018 yılında Düzce’de farklı spor branşlarında başarı elde etmiş sporcular ile spora gönül ve destek vermiş kişileri ödüllendirdi.

Yılın spor adamı ödülü bir futbol tutkunu olan  her türlü  sportif  faaliyetlere destek veren sosyal ve kültürel etkinliklere sponsor olan ve bu özellikleri dikkate alınarak Düzce Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanlığına seçilen  Akçakocalı Abdülkadir Pandul’a verildi.

Akçakocaspor başta olmak üzere Akçakoca’da bir çok kulübe önemli destekler veren hayırseverliği ile tanınan İş Adamı Pandul geçtiğimiz sezon Elmacık spor kulübü başkanlığı yanında   Düzce kadın futbol takımının  da ana sponsorluğunu üstlenmişti.

 

Spor tutkunu Pandul’a Düzce’de anlamlı bir plaket takdim edilirken, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü’nün tiyatro salonunda düzenlenen geceye Düzce spor camiası, Düzce protokolü, sporcular, siyasiler, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı.


reklam
reklam