JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
reklam

reklam

reklam

ÇOCUK OYUN PARKSIZ MAHALLE KALMAYACAK

Bu haber 09 Şubat 2018 - 16:07 'de eklendi ve 1.027 views kez görüntülendi.

Akçakoca Belediyesi, çocukların gelişimine katkı sağlaması amacıyla ilçedeki tüm  mahallelerde uygun alanlara oyun parkları  yaptırarak, önemli bir hizmete imza atacak.

 

“Her Mahalleye Oyun Parkı” sloganı ile Akçakoca Belediyesi, kent genelinde farklı noktalarda çocuk oyun parkları ve spor alanları oluşturmaya başlayacak.

Gençlerin ve çocukların sağlıklı gelişimini sağlamak amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Akçakoca Belediyesi Park ve Bahçeler Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafındanAkçakoca’nın 8 mahallesine çocuk oyun parkları ve spor aletleri yapılacak.

Uygun görülen yerlere kurulan oyun parklarında salıncak, tahterevalli, kaydırak bulunurken, spor alanlarında ise çeşitli spor aletleri yer alacak.

 

Çocukların önemli bir yaşam aktivitesi olan oyunun önemine dikkat çeken Akçakoca Belediye başkanı Cüneyt Yemenici, “Yürüttüğümüz bu çalışmalarla geleceğimiz olan çocuklarımıza yatırım yapıyoruz. Güzel geçirilmiş bir çocukluk, gelecekte kendini güzel davranış ve çalışmalarla gösterir. Biz istiyoruz ki çocuklarımız büyüklerin çektiği sıkıntıları çekmesin. Bütün çabamız çocuklarımıza iyi bir dünya bırakmak” şeklinde konuştu.


reklam
reklam
antalya escort bayan