JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

CHP DÜZCE KADIN KOLLARINDAN ÇALIŞAN KADINLARA ÇİÇEKLİ KUTLAMA


reklam
Bu haber 08 Mart 2018 - 16:01 'de eklendi ve 399 views kez görüntülendi.

 

CHP Düzce Kadın Kolları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Nedeniyle Kentin Bir Çok Noktasında Çalışan Kadınların Ayağına Giderek Kadınlar Gününü Birer Çiçek Hediye Ederek Kutladılar.

Partili erkeklerinde yardımcı olduğu Pazar yeri ve tekstil firmalarında çalışan kadınların günlerini kutlama ziyaretlerinde  büyük ilgi gördüklerine dikkat çeken

CHP Düzce İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Başak Tütüncü

Etkinliklerle   ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada ; “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle  Kadın Kolları Yönetimimizle  OMAR TEKSTİL’de çalışıp emeği ve alın teriyle ekmeğini kıt kanaat  kazanan ve yaşam kavgasını sürdürme mücadelesinin en çarpıcı örneği gösteren Kadınlarımızı, annelerimizi ziyaret ettik. Dünyanın en güzel en üretken çiçek  kadınlarımıza  çiçek armağan ettik. Kısacık da olsa sohbetler ettik moral olduk. ” Açıklamasında bulundu.


reklam
reklam