JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

CHP DÜZCE ADAYLARI BELLİ OLDU…

CHP DÜZCE ADAYLARI BELLİ OLDU…
568 views Okundu
20 Mayıs 2018 - 19:07

reklam


reklam

21 Mayıs’ta aday listelerini YSK’ya teslim edecek olan partilerden bir bir aday açıklamaları gelmeye başladı.

Ana muhalefet CHP, Düzce’de 1. sıraya bilindik bir isim olan Zafer Teber’i koydu.

Bir önceki genel seçimlerde de 1. Sırada yarışan ve partisinin Düzce’de ikinci sıraya yükselmesinde etkili olduğu tahminleri yapılan Teber, genel merkez tarafından yine ilk sıraya yerleştirildi.

2.Sıra partinin çeşitli kademelerinde görev yapan İlknur Başak Tütüncü’nün olurken, eski büyükelçi Hasan Servet Öktem 3. Sıradan aday gösterildi

ZAFER TEBER KİMDİR?

8.5.1960 tarihinde Şakuç köyünde doğdu.

Düzce’nin Darıyeri Hasanbey köyü nüfusuna kayıtlıdır.

İlkokulu Aydınpınar Köyünde, Ortaokulu Düzce Lisesi orta kısmında tamamladı. Liseyi Düzce Endüstri Meslek Lise’sinde tamamladı.

Üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesinde tamamladı.Askerliğini Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde Yedek Subay olarak 1985 yılında tamamladı.

1990 yılında Mürvet Teber’le evlendi. Bu evlilikten biri kız biri erkek ikiz çocuk babasıdır.Kariyerine 1987 yılında AEG firmasında başladı.
1989 yılında Alan Yöneticiliği görevine, 1992 yılında İç Anadolu Bölge Müdürlüğüne atandı.

1996 yılında Uluslararası bir satın alma gerçekleşti. AEG’yi BOSCH firması satın aldı. Bu operasyondan sonra İç 1997 yılında Trakya Bölge Müdürlüğü’ne getirilmiştir.

Daha sonra Marmara bölgesi de kendisine bağlanmıştır.

2008 yılında Bosch Türkiye Özel Ürünler Müdürlüğü görevine getirilmiştir.

Ankastre ürünlerde görevinin 2.yılında Türkiye Pazar liderliği başarısını yakalamıştır.

 

İLNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ KİMDİR?

1974 Düzce doğumlu. Evli 2 çocuk annesi. Selçuk Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu.

Finans sektöründe çalıştı.

 

HASAN SERVET ÖKTEM KİMDİR?

1953 Düzce doğumlu, Galatasaray Lisesi ve 1976 yılı Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.

1984 yıllında Tahran’da Başkatip olarak görev yaparken Ermeni silahlı örgüt ASALA tarafından silahlı saldırı sonucunda yaralanmıştır.

2003-2008 yılları arasında Belgrad Büyükelçiliği görevini sürdürmüştür. 2008-2009 yılları arasında Çok Taraflı Balkan İşleri Koordinatörlüğü, 2009-2011 yılları arasında Dışişleri Bakanlığı İkili Siyasi İşler Genel Müdürlüğü ve 2011-2012 yılları arasında da Bakanlık müşavirliği görevini üstlenmiştir.

2012-2016 yıllarında Havana Büyükelçisi olmuştur. 2016 yılında emekli olmuştur. Fransızca, İngilizce ve konuşma düzeyinde İspanyolca bilmektedir.

reklam

reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

  • Ak Parti --> 31
  • DSP --> 0
  • CHP --> 32
  • İYİ Parti --> 14
  • MHP --> 26
  • Saadet Partisi --> 5
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 6
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<