JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

ÇEKİŞMELİ GEÇEN SEÇİMİ MEHMET ALEV KAZANDI

ÇEKİŞMELİ GEÇEN SEÇİMİ MEHMET ALEV KAZANDI
1.228 views
03 Şubat 2018 - 20:07

 

İki Adayın Yarıştığı Yoğun Bir Katılımla ve Çekişmeli Geçen Akçakoca Şoförler Ve Otomobilciler Odası Seçimini Başkanlığa Aday Mehmet Alev  Ve Ekibi Kazandı

Akçakoca Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağan genel Kurulu bugün yapıldı. İki adayın yarıştığı kongrenin sonunda ipi göğüsleyen isim Mehmet Alev oldu.

223 üyeye sahip Oda’nın Genel Kurulu saat 12.30’da Akçakoca Belediyesi Nikah Salonunda başladı. Kongreye il ve ilçelerden çeşitli oda başkanları katıldılar.

Diğer oda kongrelerinde katılımcıların tamamının erkek üyelerden oluşmasına rağmen, bu genel kurula 10 kadar kadın üyenin de katılması dikkatlerden kaçmadı.

Saygı duruşu ve ardından okunan İstiklal Marşı sonrasında başlayan kongre, Divan kurulunun oluşumu, yönetim faaliyet raporu, bilançonun okunması  ve denetim raporlarının okunup ibra edilmesiyle devam etti.

Programın ilerleyen bölümünde meslekte 25 yılını doldurmuş esnaflara plaket takdimi yapıldı.

Daha sonra iki başkan adayı Mehmet Alev ve Tacettin Öztaş, üyelere hitaben birer konuşma yaptılar. Konuşmaların devamında ise her iki adayın yönetiminde yer alan isimler anons edilip sahneye çağrılarak toplu fotoğraf çektirildi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Kadın üyelerin ilk önce oy kullandıkları seçimler saat 17.00’ye kadar sürdü.

Saat 17.00’de sandıklar açılarak oy sayımlarına geçildi.

Yapılan sayımlar sonunda Akçakoca Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yeni başkanı Mehmet Alev oldu. 201 oyun kullanıldığı Oda seçimlerinde Mehmet Alev 98 oy alırken, Tacettin Öztaş 91 oyda kaldı. 12 oy da geçersiz sayıldı.

Mehmet Alev’in başkanlığında oluşan yeni yönetim ; Metin Ustabaş, Hakkı Bora, Alaettin Cingirt,  Ercan Karacan, Zeki Eren ve İsa Gökali’den oluştu.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <