JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
reklam

reklam

reklam

ZAM GELİYOR

Ulusal Haberler

BU FOTOĞRAF TÜM TÜRKİYE’DE HABER OLDU

Bu haber 31 Ocak 2018 - 5:21 'de eklendi ve 429 views kez görüntülendi.

Bolu’da, iş adamı Muhittin Palazoğlu ve kardeşi (kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün damadı) Esat Palazoğlu, helikopterle tatil için geldikleri memleketlerinde otomatik silahlarla atış yaparken, onlarca silahın fotoğrafını da sosyal medyada paylaştı.

İstanbul’da yaşayan Bolulu iş adamı Muhittin Palazoğlu ve kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün damadı Esat Palazoğlu tatil için arkadaşlarıyla birlikte memleketleri Bolu’ya geldi.

Palazoğlu kardeşler ve arkadaşları, Bolu’da ormanlık alanlarda otomatik tüfeklerle atış yaptı. Muhittin Palazoğlu’nun sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta çok sayıda tabanca, tüfeğin yan yana bulunması ise dikkat çekti. Helikopterle kent üzerinde uçuş yapan Palazoğlu kardeşler, arkadaşlarıyla da arazi araçları ile ormanda off-road yaptı.

Palazoğlu kardeşler, Bolu’daki bir otelde bir süre konakladıktan sonra yine helikopterle kentten ayrıldı.


reklam
reklam
antalya escort bayan