JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

BAŞKAN ÇALIŞMALARINI ÜNİVERSİTE CAMİASINA ANLATTI

BAŞKAN ÇALIŞMALARINI ÜNİVERSİTE CAMİASINA ANLATTI
411 views Okundu
07 Mart 2018 - 13:49


.Akçakoca belediye başkanı Cüneyt Yemenici, toplumun farklı kesimleriyle periyodik olarak yaptığı kahvaltılı toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Her toplantıda farklı bir meslek grubu ya da sosyal çevreyi ağırlayan Başkan Yemenici, son dönemde bu buluşmaların adresi olarak, bir belediye iştiraki olan Abant Kahvecisi isimli mekanı tercih ediyor.

Belediye Başkanı Cüneyt  Yemenici’nin bugünkü konukları ise Düzce Üniversitesi Akçakoca yerleşkesinde görev yapan akademisyenler ve üniversite personeli oldu.

Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar ve akademik sorumluların yer aldığı üniversite heyetiyle birlikte kahvaltı yapan Yemenici, kahvaltı sonrasında Akçakoca belediyesi olarak yaptıkları hizmetleri ve sırada bekleyen projeleri anlattığı bir sunum yaptı.

Slayt gösterimi eşliğinde yapılan hizmet sunumunda Başkan Yemenici, 4 yılda ilçe genelinde gerek alt yapı ve gerekse üst yapı çalışmalarının yanı sıra, başta sanayi bakanlığı olmak üzere farklı bakanlıklarla birlikte Akçakoca’ya kazandırılan büyük projeleri de anlattı.

Akçakoca’ya yapılan Siyasal Bilgiler Fakültesi ile ilgili, olarak da sürecin nasıl işlediğine yönelik bir sunum yapan Yemenici, ilçeye yeni fakültelerin kazandırılması için de bakan Faruk Özlü nezdinde görüşmelere devam ettiklerini söyledi.

Metal İhtisas OSB’nin kurulma aşamasına geldiğini de yüksek öğretim heyetine anlatan Başkan Yemenici, bu alanda gerekli nitelikli ve diplomalı eleman ihtiyacının da büyük ölçüde üniversitemiz tarafından karşılanacağını sözlerine ekledi.

 

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

Yeni Seçenek

Onayla Ekle


  • Ak Parti --> 17
  • CHP --> 18
  • MHP --> 8
  • Saadet Partisi --> 5
  • İYİ Parti --> 14
  • DSP --> 0
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 4
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<