JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

Barbaros Anadolu’da Kariyer Günlerine Katılan BAŞKAN YEMENİCİ’DEN GENÇLERE SİYASETE GİRİN ÖNERİSİ


Bu haber 28 Şubat 2018 - 12:19 'de eklendi ve 1.484 views kez görüntülendi.

 

Kariyer Günleri Etkinlikleri Kapsamında Barbaraos Anadolu Lisesine Konuk Olan Başkan Yemenici  yAşam Hikayesi Yanında Genç Liselilere Bir Çok Konuda Öğütlerde Bulundu.

Okul salonunda gerçekleşen etkinlik Okul Müdürü Nurettin Çabuk’un kısa bir hoşgeldiniz konuşmasıyla açıldı.

 

Başkan Yemenici’nin yoğun programı arasında kendilerine zaman ayırmasının önemli olduğunu belirten Okul Müdürü Çabuk Başkana teşekkür etti .

Özgeçmişi    anlatımı sonrasında  programına başlayan Başkan Yemenici yaşamının dönüm noktalarına değinerek genç yaşta Belediye başkanlığı gibi ağır bir görevi üstlendiğini ve Akçakoca ya hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşadığını belirtti.

Bu göreve gelirken etkin rol üstlendiği kurum ve kuruluşları sıralayan Yemenici gençlere yaşadıkları kentin ve  ülke sorunlarına uzak durmamalarını  önerdiği konuşmasında “ Gençler nedense  siyasete uzak. Bunu anlamış değilim. Ülkenin geleceğine katkı verecek olan sizler siyasette etkin olmalısınız. Ancak bu etkinlik taşkınlık anlamında değil. Fikirsel projeler üretmek ve ülke menfaatlerini korumak amaçlı olmalıdır. Bizler bugünün gençlerine , çocuklarına iyi bir gelecek sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Eksiklerimiz mutlaka oluyordur. Eleştiriler alıyoruz. Sizlerde bugünden ülke sorunları ile ilgili olunuz” dedi.

 

 

Konuşmasına Akçakoca’ya kazandırdığı projeleri anlatarak devam eden Başkan Yemenici Siyasal Bilgiler Fakültesinin kazanılmış olmasının büyük önemi olduğuna dikkat çekti

Program öğrencilerden gelen soruları başkanın yanıtlamasıyla son buldu.


reklam
 
Akçakoca Havadis Haberleri
Facebook Grubu · 1.759 üye
Gruba Katıl
Doğru ve İlkeli Gazetecilik. Bizi Takip Etmeye Devam Edin. Batı Karadeniz'den Haberiniz Olsun. Haberleri Paylaşarak Gazetemize Destek Verebilirsiniz.
 
<