JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

ATSO ODALAR ARASINDA ÖRNEK GÖSTERİLİYOR

ATSO ODALAR ARASINDA ÖRNEK GÖSTERİLİYOR
1.199 views
02 Şubat 2018 - 17:04

Akçakoca Ticaret Ve Sanayi Odası Bir İlçe Odası Ve Mütevazi Bir Bütçeye Sahip Olmasına Karşın Açtığı Kurs ve Ticaretin Gelişimine Yönelik Projeleri İle  Dikkatleri Üzerinde Topluyor.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, yerel idarecilere ve basın mensuplarına verdiği brifingde, Oda yönetimi olarak yürüttükleri çalışmalarla bölgesinde örnek bir Oda olduklarını söyledi.

”Türkiye’de kendi çapında en fazla girişimcilik eğitimleri veren odayız” diyen Pazvant, ”son verdiğimiz kurslara çevre illerden talepler geliyor. Dışarıdan gelenler, Akçakoca’da 4 gün boyunca kalıyorlar, eğitimlerini alıp gidiyorlar. Bu da bizim için ayrı bir değer” ifadesini kullandı.

Pazvant, ”bugüne kadar binin üzerinde kursiyerimiz oldu. Bunlardan 80’e yakını 50 bin lira olan hibeleri alarak işyerlerini kurdular. Bizim zaten amacımız bulunduğumuz bölgenin ticaret seviyesini artırmak” şeklinde konuştu.

Oda başkanı Pazvant, ”bugüne kadar 1.100’ün üzerinde girişimcilik kursiyerimiz oldu, bu da bizim gurur tablomuzdur. 33 kurs bitirdik, her bir kursa 30 kursiyer katılıyor” dedi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <