JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

Asılsız Paylaşımlara İtibar Etmeyin!!! OY KULLANIMINDA KİMLİKLER İLE İLGİLİ SÜRE YOK

Asılsız Paylaşımlara İtibar Etmeyin!!! OY KULLANIMINDA KİMLİKLER İLE İLGİLİ SÜRE YOK
911 views Okundu
07 Mayıs 2018 - 17:38

reklam


reklam

 

Son Günlerde Sosyal Medyada Sürekli Vatandaşı Yanıltan Asılsız Paylaşımlardan Sonuncusu Kimliklerin Kullanım Süresi İle İlgili Olana İtibar Edilmemesi Belirtildi.

Sosyal Medyada, guruplarda ve birçok iletişim ağlarında  paylaşılan

“Bu konuya çok dikkat edelim .

Arkadaşlar , eski nüfus cüzdanları olanlar için kullanım süreleri 10 yıldır . verildiği tarihten itibaren secim günü 10 yılı doldurduysa yani verilme tarihi 24.06 2007 ve önceyse mutlaka yenilenmesi gerekiyormuş ,  aksi halde oy kullanamazmışız , veya 10 yılı  geçmemiş ehliyet veya pasaportunuzu alin yanınıza bilgilerinize

Yani ne yapıp yap. Üzerinde veriliş tarihi 10 yılı geçmemiş bir kimlik olsun garanti olsun diye tüm kimliklerinizi yanınıza alin.” bu ifadenin  gerçeği yansıtmadığı ve bir algı operasyonu olduğu  öğrenildi.

Konu ile ilgili yetkili kurumlardan aldığımız bilgilere göre; Kimliklerde bir süre kısıtlaması  olmadığı sadece mühür, soğuk mühür yoksa yırtılma ve tahrifat varsa, arka sayfada gerkli onay imzaları yoksa her zaman olduğu gibi oy kullanamayacaklar. Bu durumun her zaman  geçmiş seçimlerde de bu şekilde olduğu bunun dışındaki bilgilerin asılsız olduğu ve itibar edilmemesi istendi.

reklam

reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

  • Ak Parti --> 31
  • DSP --> 0
  • CHP --> 32
  • İYİ Parti --> 14
  • MHP --> 26
  • Saadet Partisi --> 5
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 6
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<