JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

AKÇAKOCA LİSESİ MEZUNLARINA ÖĞRETMENLERİNDEN TEŞEKKÜR

AKÇAKOCA LİSESİ MEZUNLARINA ÖĞRETMENLERİNDEN TEŞEKKÜR
967 views Okundu
15 Mayıs 2018 - 13:29

reklam


reklam

Akçakoca Lisesinden 1971-72-73-74-75-76-77-78 yılları mezunlarının düzenlediği buluşma yemeğine davet edilen ve yıllar sonra Akçakoca’ya gelerek Çalışma arkadaşları ve Öğrencileri ile buluşma fırsatı elde eden öğretmenlerimizden geceyi düzenleyen ve katılım sağlayanlara bir teşekkür mesajı geldi,

Saliha Tosun Çelebi  – Habibe Yılmaz-  Tülin Aybars  ve Ersin Aybars

imzalı mesaj da;

“Akçakoca Lisesi’nin Sevgili Mezunları!

12 Mayıs 2018 gecesi bizlere duygu dolu anlar yaşatan çok güzel bir kutlama töreni tertiplediniz. Böylesine güzel bir geceyi tertipleyen, emeklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

Sevgili çocuklar, sevgili dostlar! İlçenize atandığımız gün Akçakoca bizim için bilinmezlikler içinde, ailelerimizden, arkadaşlarımızdan uzakta yepyeni bir hayatın başlangıcı olan bir Karadeniz kasabasıydı. Gençtik, ideallerimiz vardı. Yaşam, sizlerle bizi yeni açılmış bir lisenin sıcak atmosferinde bir araya getirdi. Bu beraberliğimiz, uzun yıllar süren dostluklara dönüştü.

Sevgili dostlar, aradan 48 yıl geçmiş. Bu çok uzun bir zaman dilimi.  Başlı başına bir tarih. Bu uzun süreç içinde birbirimizi unutmamış olmamız tam bir vefa örneği. Akçakoca’da göreve başladığımızda çoğumuz mesleğimizde de yeniydik. Sizleri eğitmek ve yetiştirmek için çalışırken, kendimizi de aşmak zorunda olduğumuzu biliyorduk. Kısacası bu eğitim süreci, hem bizim mesleki birikimimiz için hem de sizin geleceğe hazırlanmanız için son derece yararlı oldu.

Sevgili dostlar! Akçakoca’yı modern bir hayatın yaşandığı çağdaş bir mekana dönüştürmüşsünüz. Çağdaşlığa, uygarlığa açık bir yönde yürümekte olduğunuz hissini çok derinden yaşadık. Tüm emeklerimizin asli hedefine eriştiği inancı ve gönencini duyduk.

Anılarımızda 17, 18 yaşlarındaki gençlerin, sevgili dostlarımızın hayata katılımlarındaki içtenliği, üretkenliği, Akçakoca’ya ve ailelerine katkılarını saygı ve hayranlıkla izledik ve mutlu olduk.

Sevgili dostlar! Sizler ve çocuklarınız ülkemizin geleceğe yönelik aydınlık yüzünü temsil ediyorsunuz. Bunu bir kere daha gördük ve bir kere daha sizlerle gururlandık. Bu güzel gece vesilesiyle yıllardır göremediğimiz bir çok sevgili meslektaşlarımız  , değerli  Müdürümüz Osman Aydın, İsmail Karademir, Abdullah Gökçe, Cevay Ay, Ayhan Aykan ve Gülman Tekin’i  görme şansına eriştik. Bu nedenle sizlere en derin teşekkürlerimizi sunuyoruz.  ” ifadesi yer almaktadır.

Öğretmenleriniz; Saliha Tosun Çelebi  – Habibe Yılmaz-  Tülin Aybars  ve Ersin Aybars

 

reklam

reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

  • Ak Parti --> 31
  • DSP --> 0
  • CHP --> 32
  • İYİ Parti --> 14
  • MHP --> 26
  • Saadet Partisi --> 5
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 6
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<