JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

AKÇAKOCA EMİTT’E ÇOK KAPSAMLI HAZIRLANIYOR

AKÇAKOCA EMİTT’E ÇOK KAPSAMLI HAZIRLANIYOR
3.065 views Okundu
10 Ocak 2018 - 17:16


 

Akçakoca’nın Bu Yıl Daha Kapsamlı ve Organize Bir Şekilde Yer Alacağı Doğu Akdeniz ve Avrasya bölgesinin en büyük turizm fuarı EMITT Hazırlıkları Son Kez Gözden Geçirildi.

Akçakoca’dan gerçekleşecek katılım ve yürütülmesi gereken çalışmalar Belediye Başkan Yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk başkanlığında Destek ve Kültür Müdürlerinin katılımıyla yapılan toplantıda Turizm Tanıtma Derneği Yöneticileri Bilgilendirildi

 

Belediyeden Destek Hizmetleri Müdürü Özkan Ünal ve Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Füsun Şebnem İlhan’ın da katıldığı toplantıya turizm işletmecilerini temsilen Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici ve Yukarı mahalle tarihi pazarı adına muhtar Mehmet Karabıyık katıldı.

Toplantıda Akçakoca’nın fuar alanındaki yeri ve konumunu gösteren görsel paylaşıldı. Akçakoca’nın geçen sene olduğu gibi bağımsız bir stantla temsil edileceği fuardaki yerinin geçen senenin iki katı olacağı, toplamda 85 m²’lik bir alanda temsil edileceği söylendi.

Geçen sene yapılan selfiebox çalışmasının bu senede Akçakoca standında yer alacağı ifade edildi. Ayrıca dev ekranda 3 boyutlu olarak Akçakoca’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtımın yapılacağı belirtildi.

Turizm Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici , Akçakoca’dan marka işletmelerin aktif olarak katılmasalar bile logolarının ve tanıtımlarının yer alması gerektiğini söyledi. Dernek olarak işletmelerin katılımını teşvik için çalışmaları üstleneceğini söyleyen Yemenici’nin önerisi kabul edildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk, yapılan önerileri dikkate alarak EMİTT fuarının ikinci gününde bakanların ve milletvekillerin yanı sıra Vali ve belediye başkanlarının da dahil olduğu bir resepsiyon düzenlenmesinin uygun olacağını belirtti . ifade etti.

Belediye tarafından düzenlenecek olan bu resepsiyonun ayrıntılarının hazırlanması bu konuda gereken çalışmanın yapılacağı belirtildi.

 

 reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

Yeni Seçenek

Onayla Ekle


  • Ak Parti --> 17
  • CHP --> 19
  • MHP --> 9
  • Saadet Partisi --> 5
  • İYİ Parti --> 14
  • DSP --> 0
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 4
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<