JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

Akçakoca Bilim Ve Kültür Kenti Olmaya Yelken Açıyor

Akçakoca Belediyesi Akçakoca tarihinde bugüne kadar gerçekleştirilen kültürel ve sosyal etkinliklerin hepsinin üstüne çıkacak “Bilim Şenliği “ düzenleyecek.

Akçakoca Bilim Ve Kültür Kenti Olmaya Yelken Açıyor
231 views Okundu
09 Şubat 2018 - 15:25

reklam


reklam

Bugüne kadarki tarihinde bir örneği olmayan TÜBİTAK VE Üniversite işbirliği ile gerçekleştirilecek ve 3 gün sürecek etkinlik konusunda gazetemize bilgilendirmelerde bulunan Başkan Cüneyt Yemenici; Büyük bir aksilik yaşanmadığı sürece  Mayıs ayı içersinde  Akçakoca’nın büyük bir bilim şenliğine ev sahipliği yapacağını vurgulayarak; “Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımızın desteği ve TÜBİTAK işbirliği ile  üç gün sürecek 4007 kodlu bilim şenliği için hazırlıklarımızı tamamladık ve resmi başvurumuzu yaptık. Okulların yaptığı 4006 kodlu bilim şenliğinden farklı olan , canlı performans içeren ve ziyaretçilerin de projelere ve çalışmalara  katılabildiği bir formatta gerçekleştireceğimiz şenlikte,  astroloji, arkeoloji, fen ve fizik bilimleri, yenilenebilir enerji, Elekktrik alanlarında bilimsel deneyler yapılacak.” Dedi

“Projenin gerçekleştirilmesinde bir çok paydaşımız  görev alacak. Başta Üniversitemiz olmak üzere Teknopark, Okullarımız Milli Eğitim, Sağlık ve  Spor Müdürlüklerimiz ve öğrencilerimiz bu çalışmanın içinde yer alacaklar.Yoğun bir katılımcı heyetlerin olacağı beklenilen  çok geniş bir alan gerektiren şenlik için Değirmenağzı 15 Temmuz kent parkın planlandığı yetişmemesi halinde Merkez Cami kent meydanı ile   Fedai Karabıyık Parkını planlıyoruz.” İfadeleriyle açıklamsınısürdüren Başkan Yemenici sözlerini en büyük destekçilerinin Bilim Sanayi bakanlığı olduğunun altını çizerek “Akçakoca Bilime Yelken Açıyor” sloganı ile tamamladı

reklam

reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

  • Ak Parti --> 31
  • DSP --> 0
  • CHP --> 33
  • İYİ Parti --> 15
  • MHP --> 26
  • Saadet Partisi --> 5
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 6
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<