JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA

reklam

AKARYAKITTA ÇARŞAMBA GÜNÜNE DİKKAT

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) ve enerji sektörü uzmanları, bir süredir artan akaryakıt fiyatlarının bu Çarşamba düşüşe geçeceği tahmininde bulundu. Çarşamba günü motorinde 17 kuruşa, benzinde 12 kuruşa kadar indirim bekleniyor.


reklam
Bu haber 11 Şubat 2018 - 9:30 'de eklendi ve 1.113 views kez görüntülendi.

Benzin ve motorin fiyatlarında bu Çarşamba günü düşüş bekleniyor.  Çarşamba günü motorinde 17 kuruşa, benzinde 12 kuruşa kadar indirim bekleniyor.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) ve enerji sektörü uzmanları, bunun işaretlerinin alınmaya başlandığını belirterek, “ABD, ham petrol stoku ve sondaj kuyu sayısındaki artışların etkisiyle motorin ve benzin endeksi bu haftayı ciddi kayıplarla kapadı” dedi. Uzmanlar, bu nedenle motorinde çarşamba gününden geçerli 12-17 kuruş arası indirimin büyük ölçüde kesinleşeceğini düşünüyor.

BENZİNDE İKİNCİ İNDİRİM

Uzmanlar, benzinde de hafta başında endekste bir kayıp olmaması halinde yine çarşamba gününden geçerli olmak üzere 8-12 kuruş indirim öngörüldüğünü belirterek, “Bu ikinci indirim olacak. Benzine, bu hafta 16 kuruş indirim yapıldı” dedi.

Hits: 304


reklam