reklam

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

AK PARTİ ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNDEN SARIOĞLU’NA ZİYARET

AK PARTİ ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNDEN SARIOĞLU’NA ZİYARET
5.264 views
16 Şubat 2021 - 18:28
reklam

 

Ak Parti Genel Merkez ve il yöneticilerinden oluşan bir heyet  Akçakoca Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret ettiler.

 Ziyaretin tamamlanmasının ardından  İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile teşkilat konuları  ve ilçede süren ve planlanan yatırımlar ile ilgili olarak bir değerlendirme toplantısı yaptılar.

Ziyaret sonrasında bir açıklamada bulunan  Sarıoğlu önemli konular üzerinde görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek ;”Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz Ali İnci, İl başkanımız Mustafa Keskin ve İl Yerel Yönetimler Başkanımız Elif Sezer ile birlikte, Akçakoca İlçe Başkanlığımızda teşkilat çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk. Nazik Ziyaretlerinden dolayı kendilerine şahsım ve teşkilatımız adına teşekkür ediyorum.

Sayın başkan yardımcımız ve il başkanımızla gerçekleştirdiğimiz toplantı bir saat sürerken, parti temsilcilerimizin geliş amacı, Düzce ve bazı ilçelerine yapılacak olan ziyaret programının bir parçasıydı.

Sayın başkan yardımcımız ve il başkanımızla birlikte merkezi hükümetin kimi çalışmaları ile Akçakoca’ya yapılacak olan yatırımların geldiği noktayı konuştuk.

Kendilerine Akçakoca için aciliyet taşıyan bazı projelerin hızla hayat bulması konusunda taleplerimizi ilettik.

Ayrıca, son günlerde yerel medya organlarına da yansıyan teşkilatımız ile diğer siyasi partiler ve özellikle belediye yönetimi arasında yaşanan çeşitli konuları birlikte değerlendirdik.

Yapılan istişare sonunda, sayın genel merkez teşkilat başkan yardımcımız ile sayın il başkanımızın takdir ve destek sözleriyle gururlandırıldık.

Partimizin konuk yetkilileri, halkın çıkarları doğrultusunda haktan ve haklıdan yana tavır almanın doğruluğunun altını çizerek teşkilatımızın bu yöndeki duruşunu takdir ettiler.

Yine aynı şekilde vicdana ve ahlaka sığmayan tüm söz ve davranışlar ile halkın beklentilerine uygun hareket etmeyen tüm kişi ve kurumlara karşı itiraz etmekten geri durmamanın partimizin genel çizgisi ve karakteristiği olduğunun altını çizdiler.

Cumhur İttifakı ortaklığının ruhuna uygun tavır ve yaklaşım içinde olmanın önemi üzerine de istişarenin yapıldığı toplantımızda, sadece Türk milletinin değil, yeryüzündeki mazlumları da feraha erdirecek olan bu haysiyetli dik duruşun daha da iyi anlatılması ve onu zedeleyecek söz ve tavırlardan özellikle kaçınılmasının önemine özellikle vurgu yapıldı.

Toplantı sonunda, partimizin konuk yetkilileri, teşkilatımıza tam destek olduklarını ifade ederek her daim yanımızda yer aldıklarını belirterek başarı temennilerini ilettiler.

Toplantımızın sonunda parti büromuzdan ayrılan il ve genel merkez temsilcilerimiz, daha sonra belediye binasına geçerek Belediye Başkanı Okan Yanmaz’la bir görüşme gerçekleştirdiler.

Konuklarımız, ilçemizden ayrıldıktan sonra, programları dahilinde Gümüşova ve Çilimli Ak Parti ilçe teşkilatlarına birer ziyaret gerçekleştirdiler.” Dedi.

reklam
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

<
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Ruj - Kan AdımRuj - İçi Boş YıldızRuj - PhiRuj - YorgunRuj - Derin YağmurRuj - ExiRuj - FotoromanRuj - FeminaRuj - DiğeriRuj - İstediğin Kadar