JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

EREĞLİ DOĞA’SINA KAVUŞTU

EREĞLİ DOĞA’SINA KAVUŞTU
1.159 views Okundu
14 Nisan 2018 - 16:01


Karadeniz Ereğli’nin köklü eğitim kuruluşlarından olan Utku Koleji, Doğa Koleji olarak eğitim öğretim hizmetine kapılarını açıyor. Bugün yapılan protokol ile ülkenin en yaygın ve köklü kurumu, Doğa Koleji adı altında eğitim öğretim hizmeti verecek

Konu ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Utku Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali  Çataklı, Doğa Kolejlerinin bir dünya markası olduğunu söyledi.

 

 

 

Kdz. Ereğli’nin köklü eğim kurumlarından Utku Koleji yapılan ataşehir escort bir protokolle önümüzdeki öğretim yılından itibaren Doğa Koleji olarak anaokulundan liseye bölümlerine kadar eğitim verecek

Utku Kolejinin Doğa Okullar Zincirine Dahil Olması nedeniyle düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Doğa Koleji Genel Müdür Lüle, Doğa Koleji olarak 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında Karadeniz Ereğli’de öğrencileri kaliteli eğitim ile buluşturmayı hedeflediklerine dikkat çekerek; “ Ereğli kampüsümüzün İstanbul, Ankara gibi şehirlerde bulunan kampüslerimizden hiçbir eksiği yok. atasehirmeb.com’de ne uygulanıyorsa Ereğli’de de aynı olacak.” dedi.

Keleşler Park Otel’de düzenlenen tanıtım toplantısında Ereğli’ye dair eğitim hedeflerini anlatan Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle Anadolu’da kampüs sayısını arttırmayı hedeflediklerini vurgulayarak “ Buna Ereğli’yi de dahil ettik. Biz kurum olarak hem öğrenci hem de öğretmen seçiminde çok özel bir çalışma uyguluyoruz. Her öğrenciye aynı titizlikle yaklaşıyoruz. Okullarımızda modern eğitim tekniklerini kullanmakta ve yenilikleri takip eden, ufku geniş, özgüveni sağlam ve yaratıcı düşünen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Ülkesine ve değerlerine bağlı, sorgulayan, donanımlı liderler yetiştirmekte ve yetiştirmeye devam edeceğiz”

 

YABANCI DİL VE 3 S DOĞA’NIN VAZGEÇİLMEZİ

Doğa Koleji’nde öğrencilerin, küçük yaşta aldıkları İngilizce eğitimi, lisede Doğa’ya özgü t-MBA modeli, kodlama ve robotik dersleri ile geleceğin liderleri olarak yetiştirdiğini, akademik alandaki başarıları, Doğa’ya özgü geliştirilen eğitim modelleri, yabancı dil eğitimi, sanat, spor, sosyal faaliyet alanında başarılı akademik kadrosu, kendi eğitim materyallerini oluşturması için gibi bir çok özelliği Doğa Koleji’nin tercih edilme sebeplerinin başında geldiğini anlatan Genel Müdür Lüle, “Fark yaratan eğitim metotları ile geleceğe, doğru bir şekilde hazırlanacaktır. Ereğli’de olmaktan mutluyuz. Eğitime kalite getirmeye, kaliteyi arttırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

ÇATAKLI: DÜNYA MARKASI

Utku Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı ve Kurucu Temsilci Hülya Çataklı da yaptıkları konuşmada Utku Koleji ile Doğa Koleji ortaklığında Doğa Koleji Karadeniz Ereğli kampüsünün hayırlı olmasını diledi, dünya markasını tercih ettiklerini belirttiler.

 

 

 

 

Genel Müdür Lüle, sadece eğitmekle, öğretmekle işinin işlerinin bitmediğini, Dünya ile entegre olarak bu çalışmaları yürüttüklerini ve okuma yazma eğitimi ile birlikte kurumlarında kodlama eğitimine başladıklarını söyledi. Toplantıdan sonra toplu Hatıra fotoğrafları çekildi.

Uzun süredir Utku olarak hizmet veren ancak Doğa Kolejleri tabelası asılan kurumun öğretmenleri, bölge direktörleri, Genel Müdürü ve yerel paydaşları ile birlikte tesiste bir tanıtım programı gerçekleşti.reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

Yeni Seçenek

Onayla Ekle


  • Ak Parti --> 19
  • CHP --> 20
  • MHP --> 9
  • Saadet Partisi --> 5
  • İYİ Parti --> 14
  • DSP --> 0
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 4
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<