JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

BAŞKAN, MELENAĞZI BALIKÇILARINA MÜJDEYİ VERDİ

BAŞKAN, MELENAĞZI BALIKÇILARINA MÜJDEYİ VERDİ
3.659 views Okundu
29 Mart 2018 - 9:46


Melen ırmağı çıkışının Her fırtına sonrası oluşan kum hareketleri ile dolarak orta boy balıkçı teknelerinin dahi denize çıkışını engelleyen durum kökten çözülüyor
Konu ile ilgili olarak son gelişmeler hakkında Melenağzı Köyü Muhtarı Ayhan Türkoğlu’na  müjdeli haberi veren Başkan Yemenici yaptığı bilgilendirmede Melen çıkışını kapatan” kumlanmayı engelleyici mendirek” yapımının yatırım programına alındığını belirterek; “ Ödeneği ayrılmış olup bu yıl içinde ihale edilecek .Batıdan doğuya doğru kıvrılarak 100m. Çıkacak mendirek doğudan da 70 m. kadar çıkacak. Yapım işi tamamlandığında özellikle büyük boy teknelerin giremediği orta boyların zorlandığı melen ırmağına giriş çıkış sorunu ortadan kalkacak.” dedi.


Başkan Yemenici Melen çayının turizme kazandırılması ile ilgili çalışmaların başlatılacağını talihsiz bir kaza sonucu sarkan dip temizleme konusu ile ilgili girişimlerin sürdüğünü İSU dan araç talep edildiğinin ve bunu da büyük ihtimalle bu yıl içinde çözümleneceğini söyledi.reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

Yeni Seçenek

Onayla Ekle


  • Ak Parti --> 17
  • CHP --> 18
  • MHP --> 8
  • Saadet Partisi --> 5
  • İYİ Parti --> 14
  • DSP --> 0
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 4
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<