JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

ÖĞRETMENLERE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SUNUMU

ÖĞRETMENLERE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SUNUMU
843 views Okundu
26 Mart 2018 - 8:17


 

Dünya Genelinde sürekli artan, Avrupa ülkelerine oranla düşük seviyede de olsa da  ülkemizde orta öğretim gençlerine kadar uzanan sentetik uyuşturucu kullanımı ile etkin mücadele çalışmaları kapsamında Akçakoca’da görevli tüm okul müdürleri idarecileri ve öğretmenlerine  bir seminer verildi.

 

 

 

Akçakoca Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliğinde gerçekleştirilen günümüzün en önemli sorunlarından uyuşturucu ile mücadele toplantısı eğitimin aksamaması için  sabah ve Öğlenden sonra olmak üzere iki gurup halinde gerçekleştirildi .

Akçakoca Öğretmenevinde iki gurup halinde yapılan Düzce Üniversitesi Öğretim Görevlisi Deniz Akkuş, DÜ Bağımlılık Araştırma Merkezi Müdürü Hatice Günler, Yeşilay Danışmanı Psikolog Rümeysa Köse ve Rehber Öğretmen Nazile Aydın’ın  konuşmacı olarak katıldığı  çalışmanın sabah oturumuna  Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı , İlçe  Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü  katıldılar.

 

Programın  açış konuşmasını yapan DÜ Öğretim Görevlisi Deniz Akkuş; 2014 yılında başbakanlık genelgesiyle kurulan uyuşturucuyla mücadele platformunun öğretmenlere büyük ihtiyaç duyduğunun altını çizerek ; riskin giderek büyüdüğünü, bununla top yekün mücadeleyle önünün alınabileceğini vurguladı.

Programda  birlikte mücadelelin gerekliliği, nelere nasıl dikkat edilmesi, Kullanıcıların çevre ile ilişkilerinin izlenmesi ve  İnternetin önemi ile Bireysel başarı hikayelerinin işlendiği oturumda yer yer sahneye davet edilen katılımcılarla konular dramatize edilerek sunuldu.

Katılımcılar;  İlgi ile izledikleri programda yapılan sunumlar ve çarpıcı örneklerin kendileri için çok yararlı olduğunu ifade ettiler.

 reklam

Seçim Anketi

2019 Yerel Seçimlerinde Akçakoca'da Hangi Parti Belediye Başkanlığını Kazanır?

Yeni Seçenek

Onayla Ekle


  • Ak Parti --> 17
  • CHP --> 18
  • MHP --> 8
  • Saadet Partisi --> 5
  • İYİ Parti --> 14
  • DSP --> 0
  • Vatan Partisi --> 0
  • ben --> 4
Gönder
Sonuçlar
KÖŞE YAZARLARI
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

<