JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
SON DAKİKA
pendik escort

reklam

MHP’DEN MEHMETÇİK’E DESTEK


reklam
Bu haber 27 Şubat 2018 - 15:56 'de eklendi ve 311 views kez görüntülendi.

 Düzce Belediyesi öncülüğünde tüm sivil toplum örgütleri, siyasi partiler, sendikalar ve resmi kurumlarda çalışan kadınlar, Mehmetçik’e destek için Anıtpark’ta buluştuğu Kermese Akçakoca MHP ilçe Teşkilatı da Katıldı.

Kermese Akçakoca’dan da siyasi partiler destek oldu. MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel ile partisinin ana kademe ve kadın kolları yönetimi de kermese  yaptıkları hazırlıklarla katılarak  Mehmetçik’e destek oldular

Kermesin bir diğer paydaşı olan Ak parti Akçakoca Kadın Kolları yönetimi de Lehuza Sarıca başkanlığında hazırlıklar yaparak stant açtı.

MHP  İlçe Başkanı Mustafa Özensel, Ak parti kadın kollarının standını da ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ak Parti ve MHP genel merkez yönetimleri arasında oluşturulan ”Cumhur İttifakının” ruhuna uygun bir şekilde gelişen ziyaretlerde soğuk havaya rağmen sıcak ve samimi sohbetler edildi.


reklam
reklam