JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Akcakoca Havadis Gazetesi

reklam

YOL ARKADAŞLARINDAN OĞUZHAN SEVİNÇ’E TEBRİK ZİYARETİ

YOL ARKADAŞLARINDAN OĞUZHAN SEVİNÇ’E TEBRİK ZİYARETİ
1.357 views
09 Ocak 2018 - 16:50

 

Akçakoca ve Bölgenin En Büyük Üretim ve Satış Mağazası Sahibi Geçtiğimiz Aylarda Bölgede Tek Olma Özelliğine Sahip Ruhsal Engelliler Bakım Merkezi ANKA’yı Açarak  Sağlık Sektöründe de Çok Önemli Bir Yatırımı Gerçekleştiren Yardımsever İşadamı Oğuzhan Sevinç’i ATSO Seçimlerinde Birlikte Hareket Edecek  Arkadaşları Ziyaret Ettiler.

Anka Sağlık Merkezinde konuklarını ağırlayan Oğuzhan Sevinç ziyaretle ilgili olarak yaptığı bilgilendirmede “Akçakoca Anka Bakım Merkezini açmış olmamızdan dolayı beni ve çalışma arkadaşlarımı kutlamaya gelen Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine birlikte aday olduğumuz dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Birlikte daha güzel ne gibi işler yapacağımıza dair bilgi alışverişinde bulunduk. Her şey Akçakoca için sloganıyla birlikte hareket edeceğimiz arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum. “ dedi.

Bir çok konunun ele alındığı, Akçakoca için neler yapılabileceğinin ve iş dünyası  sorunlarının tartışıldığı ziyarete Akçakoca’nın girişimci ruhlu başarılı iş adamaları Suat Temiz, Atakan Kasımay , Sevdekar Reçber, Ahmet Hikmet Er, Ali Çubukçu, Ali Can Gümüş , Bora Vural, Berkant Kurt, Bertan Özkan, Ahmet Güner, Varol Erdoğan, Yusuf Sağlam, İsmail Öztürk ve Ferhat Birinci katıldılar.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Akçakoca Havadis Copyright © 2015 AkcakocaHavadis Sitedeki Tüm Içerik Kaynak Gösterilmeksizin Kullanilamaz. Köşe Yazıları ve Yorumlardan Yazarları Sorumludur.

    <